Front Page

[smartslider3 slider=2]

O NAS

Najważniejszy jest dla nas Człowiek i jego rozwój

OFERTA

Naszą ofertę kierujemy do Biznesu, Organizacji Pozarządowych, Samorządów oraz osób indywidualnych

zobacz więcej

MÓWIĄ O NAS

Twórcze podejście do tematów
i szkolenia

zobacz więcej

WSPARCIE ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Jesteś szefem bądź liderem organizacji pozarządowej i może nie zawsze wiesz jak zarządzać budżetem, zespołem, jak budować silną organizację, aby wyróżniała się pośród innych. Nie martw się możemy Ci pomóc…

BUDOWANIE SILNEJ MARKI

Świadomie kreuj i buduj wizerunek swój i swojej firmy już od samego początku jej działalności, bo jak Cię widzą Klienci…tak będą korzystać z Twoich usług.

KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA SZTUKĄ POROZUMIEWANIA SIĘ Z INNYMI

Każdy z nas inaczej widzi świat, inaczej przeżywa swoje życie, ma swoją własną rzeczywistość, swoje poglądy i przekonania. Z całym tym bagażem i naszą wizją świata spotykamy się z innymi ludźmi i próbujemy się z nimi dogadać.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
NASZE OSTATNIE WPISY

Cześć. Właśnie rozpoczynamy naszą Blogową przygodę, chcemy dzielić się tutaj z Wami naszymi przemyśleniami i doświadczeniami na różne bliskie nam tematy. Najczęściej będziemy poruszać kwestie komunikacji między ludźmi, budowania marki swojej i swojej firmy, zarządzania organizacją i wszystkim co się z tym zarządzaniem wiąże. Będziemy też pisać o narzędziach trenerskich, które wykorzystujemy w naszej pracy.

Wszystko, co tutaj znajdziecie to tematy, w których mamy własne doświadczenia. Zapraszamy Was wpadajcie do nas na Bloga, znajdziecie tu mnóstwo wiedzy, którą można brać i korzystać od zaraz. Dzisiaj mamy dla Was temat z obszaru komunikacji. Miłego czytania

  • Współpracują z nami

Scroll to Top