TERAPIA & COACHING

TERAPIA & COACHING

Aneta Kalbarczyk Krzysztof Łyżwiński gabinet psycholog radom coaching

TERAPIA

W naszym gabinecie psychologiczno terapeutycznym pracujemy w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. TSR jest nurtem terapii krótkoterminowej, który skupia się na identyfikowaniu i wzmacnianiu rozwiązań problemów pacjenta. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego problemu osoby, która potrzebuje pomocy.

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA TSR obejmują m.in:

PRZEKONANIE, że pacjent posiada zasoby i umiejętności potrzebne do rozwiązania swoich problemów, a terapeuta, psycholog pomaga odkrywać te zasoby i kierować uwagę na pozytywne zmiany. 

– Terapeuta w trakcie sesji SKUPIA SIĘ NA TERAŹNIEJSZOŚCI I PRZYSZŁOŚCI pacjenta, unikając długotrwałej analizy przeszłości.

– Psycholog pracuje na MOCNYCH STRONACH KLIENTA, jego zasobach oraz możliwościach. 

 – Specjalista WSPIERA PACJENTA W FORMUŁOWANIU JEGO CELÓW oraz ustaleniu konkretnych kroków prowadzących do pożądanych zmian.

– W nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach PACJENT JEST NAJLEPSZYM EKSPERTEM swojego życia.

CZY POTRZEBUJESZ TERAPII?

 – Dotyka Cię KRYZYS, konflikty w związku, rodzinie? Masz trudność w utrzymaniu lub odzyskaniu bliskich RELACJI z bliskimi? Nie umiesz dogadać się z innymi?

– Zmagasz się z DEPRESJĄ masz STAN LĘKOWY,  problemy emocjonalne, ZABURZENIA OSOBOWOŚCI lub zdrowia psychicznego, NERWICE?

– Przechodzisz przez stany kryzysowe, ROZWÓD, STRATĘ bliskiej osoby inne TRAUMY?

– Masz problem z uzależnieniem od alkoholu lub innych SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH?

– Szukasz pomocy ponieważ Twoje DZIECKO ma trudności szkolne w relacjach z rówieśnikami ma zaburzenia lękowe?

JAK PRACUJEMY?

– Oferujemy profesjonalną pomoc w trudnych sytuacjach życiowych.

– Terapię dopasowujemy do indywidualnej sytuacji klienta tak, aby jak najskuteczniej podnieść jego jakość życia.

– Zapraszamy na konsultację, gdzie specjalista przeprowadzi rozmowę, a następnie ustali  z pacjentem plan działania terapii.

– Konsultacja 50 minut.

– Czas trwania sesji terapeutycznej 50 minut.

– Długość terapii zależna jest od potrzeb danego pacjenta.

CENA 170 ZŁ (50 min.)

 

Dbamy o DYSKRECJĘ i KOMFORT swoich pacjentów.

Potrzebujesz wsparcia psychologicznego polecamy nasz gabinet psychologiczno terapeutyczny. 

Znajdź psychologa NAJLEPSZEGO DLA SIEBIE.

Nasz gabinet psychologiczny to specjalistyczne miejsce, a nasi psychologowie i terapeuci posiadają doświadczenie w pracy i kompetencje do pracy z osobami cierpiącymi, szukającymi pomocy.

Skorzystaj z naszej specjalistycznej pomocy psychologicznej i terapeutycznej. Umów się na wizytę z naszą terapeutką lub terapeutą.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS:

Aneta Kalbarczyk - trener rozwoju osobistego - Radom - Coach - Coaching

mgr Aneta Kalbarczyk – tel: 798 319 668

e-mail: akalbarczyk@enebaszkolenia.pl

Krzysztof Łyżwiński - trener rozwoju osobistego - Radom - Coach - Coaching Krzysztof Łyżwiński Psycholog Radom Coaching Coach

mgr Krzysztof Łyżwiński – tel: 691 956 699

e-mail: klyzwinski@enebaszkolenia.pl

COACHING

Coaching jest procesem, w którym Coach pomoże Ci w osiągnięciu TWOICH OKREŚLONYCH CELÓW. Dzieje się to poprzez rozwianie Twoich UMIEJĘTNOŚCI, ŚWIADOMOŚCI I POTENCJAŁU. Jest to forma wsparcia, która koncentruje się na teraźniejszości i przyszłości, skupiając się na działaniach mających doprowadzić do pożądanych rezultatów.

CZY COACHING MOŻE BYĆ DLA CIEBIE?

Jeśli szukasz wsparcia w osiąganiu określonych celów, rozwijaniu umiejętności, czy lepszego zrozumienia samego siebie, to TAK COACHING JEST DLA CIEBIE.

PRZESTRZENIE ŻYCIOWE, PRZEZ KTÓRE PROWADZIMY NASZYCH KLIENTÓW:

– ZMIANA ZAWODU LUB ROZWOJU KARIERY – coaching może pomóc Ci w zidentyfikowaniu celów zawodowych, opracować krok po kroku plan działania i przezwyciężania przeszkód.

– ZARZĄDZANIE STRESEM I RÓWNOWAGA ŻYCIA – odczuwasz stres, trudności w zarządzaniu czasem, chcesz nauczyć się równoważyć pracę z życiem prywatnym, coaching może Ci pomóc w opracowaniu strategii i narzędzi radzenia sobie z tymi wyzwaniami.

– ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI PRZYWÓDCZYCH – coaching może pomóc osobom zajmującym stanowiska kierownicze lub mających w planach bycie szefem, szefową w rozwoju umiejętności przywódczych, takich jak skuteczna komunikacja, zarządzanie zespołem i podejmowanie decyzji.

– ZWIĘKSZENIE PEWNOŚCI SIEBIE – masz wątpliwości co do swoich umiejętności, wartości czy celów, sesje coachingowe pomogą Ci w zwiększeniu pewności siebie, rozwijaniu pozytywnego podejścia do różnych sytuacji i pewności w podejmowaniu decyzji.

– PRZEJŚCIE PRZEZ ŻYCIOWE ZMIANY – przed Tobą ważne życiowe zmiany; ślub, rozwód, narodziny dziecka, zmiana miejsca zamieszkania? Coach może pomóc Ci w radzeniu sobie z emocjami i dostosowywaniu się do nowych okoliczności.

– ROZWÓJ OSOBISTY – pragniesz rozwijać się jako osoba, lepiej zrozumieć swoje cele, wartości i pasje, coaching może być skutecznym narzędziem do odkrywania i kształtowania swojego potencjału.

– PRZEZWYCIĘŻENIE PRZESZKÓD – jeśli w Twoim życiu namnożyło się mnóstwo przeszkód i nie wiesz co dalej, coaching pokaże Ci jak możesz je przezwyciężyć, od czego zacząć układanie swoich spraw.

– POPRAWA RELACJI INTERPERSONALNYCH – masz trudności w relacjach z innymi ludźmi, tak w sferze zawodowej, jak i osobistej, coaching wspomoże Cię w budowaniu lepszych relacji, komunikacji i zrozumienia.

Coaching to elastyczny proces, który można dostosować do konkretnych potrzeb i celów klienta. TO INDYWIDUALNA PODRÓŻ, która ma na celu wspieranie Ciebie w osiąganiu sukcesów i polepszaniu jakości życia.

CO ZYSKASZ PRACUJĄC Z NAMI:

– Pomoc w odkryciu Twoich umiejętności, mocnych stron i tych nad, którymi potrzebujesz popracować.

– Towarzyszenie w Twoim procesie rozwoju osobistego.

– Wspólne ustalenie celów i dążenie do ich realizacji.

– Ciekawość Ciebie i Twoich problemów.

– Relację partnerską podczas sesji, opartą na wzajemnym szacunku.

– Poufność i dyskrecję w Twoich sprawach.

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Przygotuj sobie odpowiedzi na poniższe pytania:

  1. Co najbardziej chcesz zmienić w swoim życiu?

  2. Dlaczego to jest dla Ciebie tak bardzo ważne?

  3. Co może stać na przeszkodzie tej zmianie?

WYBIERZ COACHA, z którym chcesz pracować, zadzwoń do nas lub napisz.

Umów się na bezpłatną 20 minutową konsultację telefoniczną.

Aneta Kalbarczyk - trener rozwoju osobistego - Radom - Coach - Coaching      

mgr Aneta Kalbarczyk: 798 319 668

e-mail: akalbarczyk@enebaszkolenia.pl

 

Krzysztof Łyżwiński - trener rozwoju osobistego - Radom - Coach - Coaching Krzysztof Łyżwiński Psycholog Radom Coaching Coach     

mgr Krzysztof Łyżwiński: 691 956 699

e-mail: klyzwinski@enebaszkolenia.pl

 

Podczas konsultacji coach przyjrzy się Twojej sytuacji. Określi wówczas czy jest w stanie Ci pomóc, a Ty doświadczysz jak pracuje. Podejmiesz wtedy decyzję, czy chcesz wziąć udział w kolejnych sesjach coachingowych.

CENA ZA SESJĘ: 170 zł (50 minut)

Działamy na terenie Radomia i Mazowsza, a nasza oferta obejmuje również sesje coachingowe i psychologiczne online. Każda sesja jest prowadzona w sposób indywidualny i poufny, aby zapewnić naszym klientom maksymalne wsparcie w ich procesie zmiany.

Nasze usługi coachingowo-psychologiczne są dedykowane zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, którzy chcą osiągnąć sukces zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Nasz gabinet psychologiczno – terapeutyczny w Radomiu mieści się na ul. Janusza Kusocińskiego 1a, 26-600 Radom.

Pracujemy też w obszarach:

psycholog, psycholog radom, psychoterapia, mazowiecki, województwo mazowieckie,  psychologia, kryzys lękowy, psycholog w Radomiu, terapia Radom, poradnictwo,

 

PODCZAS SESJI COACHINGOWYCH ZAPEWNIAMY:

PRACĘ NA DOŚWIADCZENIACH I WARTOŚCIACH KLIENTA
ZASADĘ PUFNOŚCI
PRACĘ NA RÓŻNYCH NARZĘDZIACH BUDUJĄCYCH ŚWIADOMOŚĆ KLIENTA
Scroll to Top