O nas

Praca z ludźmi to nasza pasja. Wszystko, co robimy poparte jest wcześniejszym poznaniem i diagnozą zespołu, z którym pracujemy. Mamy wtedy pewność, że nasza wiedza i doświadczenie przynoszą efekty. 

Nasze szkolenia to głównie praktyka, gdyż sami na co dzień zarządzając pięćdziesięcioosobowym zespołem stykamy się z wieloma sytuacjami komunikacyjnymi oraz różnego rodzaju konfliktami.

Pracowaliśmy dla Ambasady Stanów Zjednoczonych, American Corner Radom, Akademii Handlowej Nauk Stosowanych, Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich oraz MOWES.

Nasze szkolenia opierają się na dyskusjach, ćwiczeniach, grach, warsztatach oraz mini wykładach.

Pracujemy z grupami młodzieży, seniorów, nauczycieli, organizacjami pozarządowymi, urzędnikami oraz innymi grupami zawodowymi.

Odezwij się czekamy na Ciebie!

PRACUJ Z PROFESJONALISTAMI

Aneta Kalbarczyk​

Certyfikowany Coach oraz Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego.

Od 2012 roku zaangażowana we współpracę ze Stowarzyszeniem Budujemy Przystań. Ukończyła IV Edycję PROMENGO Program Menadżerowie NGO adresowanego do Kadry Menadżerskiej III Sektora. Absolwentka Programu PROMISSIO - Strategicznego Programu Rozwoju Fundraisingu dla Organizacji.

Uczestniczka VI edycji programu PSIK Social Business Accelerator zainicjowanego w 2011 roku przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych przy współpracy z Ashoką. Specjalizuje się w komunikacji międzyludzkiej, budowaniu marki osobistej oraz technikach wystąpień publicznych. Uważa, że wiedza pozyskana, ale schowana na nic się nie przydaje, dlatego dziś chce dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Krzysztof Łyżwiński

Psycholog Kliniczno-Sądowy, Certyfikowany Coach oraz Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego.

Absolwent programów Szkoła Liderów – Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolność, NGO Promengo dedykowanego do kadry menadżerskiej trzeciego sektora oraz PSIK Social Business Accelerator zainicjowanego przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych.

Szef i współzałożyciel Stowarzyszenia Budujemy Przystań prowadzącego placówki edukacyjne dla dzieci i młodzieży z mózgowym prażeniem. Specjalizuje się w zarządzaniu organizacją pozarządową, przywództwie, budowaniu marki oraz technikach wystąpień publicznych. Pasjonat psychologii i komunikacji międzyludzkiej.

Jak Pracujemy

GRY SZKOLENIOWE

pozwalają poznać zagadnienie poprzez odgrywanie przygotowanych ról. Uczestnicy wcielają się w określone role i rozwiązują określone zadanie.

PRACA W GRUPACH I PODGRUPACH

sprzyja zaangażowaniu całej grupy w proces uczenia się. Uczestnicy mają więcej okazji do wypowiedzenia się, przedstawienia pomysłów, dokonania wyborów.

MINI WYKŁAD LUB PREZENTACJA

trwa maksymalnie 20 minut w każdym module tematycznym, służy konkretnemu zaprezentowaniu danego materiału przez osobę prowadzącą.

DYSKUSJA

służy wspólnemu omówieniu problemu lub rozwiązaniu zadania. Uczestnicy wymieniają poglądy, dzielią się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przewiń do góry