NASZA HISTORIA

Przez kilkanaście lat pracowaliśmy w dużej organizacji, której jesteśmy współzałożycielami.

Przeszliśmy przez wszystkie jej szczeble od asystenta, poprzez nauczyciela po dyrektorów i prezesów organizacji. Dzięki temu poznaliśmy mechanizmy zarządzania organizacją, wiemy jak towarzyszyć ludziom w procesie zmiany, planowaniu ścieżki ich kariery. Nauczyliśmy się zarządzać kilkumilionowym budżetem, rozwiązywać konflikty i wydobywać z ludzi, to co jest w nich najlepsze, aby czuli się spełnieni w swojej pracy i zadaniach.

Kilka lat temu oboje trafiliśmy do Krakowskiej Szkoły Trenerów ponieważ bardzo chcieliśmy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi. To wytyczyło nowy kierunek w naszej drodze zawodowej. Skończyliśmy jeszcze kurs coachingowy uzyskując certyfikację, oraz podjęliśmy studia psychologiczne.

Teraz łączymy wiedzę i doświadczenie zdobyte w pracy w organizacji z umiejętnościami, które rozwinęliśmy przez ostatnie lata. Te doświadczenia pozwoliły nam zrozumieć problemy, z jakimi zmagają się pracownicy i menadżerowie. Wykorzystujemy swoją wiedzę, doświadczenie i poczucie humoru towarzysząc ludziom na świadomej drodze do zmiany.

Prowadzimy szkolenia, coaching indywidualny oraz grupowy.

Pracowaliśmy min. dla Ambasady Stanów Zjednoczonych, American Corner Radom, Stowarzyszenia ALUMNI, Akademii Handlowej Nauk Stosowanych, Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich, MOWES.

 Aneta Kalbarczyk & Krzysztof Łyżwiński

PRACA Z LUDŹMI TO NASZA PASJA

Aneta Kalbarczyk - trener rozwoju osobistego - Radom - Coach - Coaching
Aneta Kalbarczyk​

Certyfikowany Coach oraz Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego.

Z zawodu nauczycielka z zamiłowania coach i trenerka uwielbiająca dzielić się swoją wiedzą. Od kilkunastu lat wiązana z dużą organizacją. Pracowałam na stanowisku kierowniczym, zarządzając 48 osobowym zespołem kadrowym. Dzięki temu wiem jak towarzyszyć ludziom w procesie zmiany, planowaniu ścieżki kariery.

Nauczyłam się rozwiązywać konflikty i wydobywać z ludzi, to co jest w nich najlepsze, aby czuli się spełnieni w swojej pracy i zadaniach. Zajmuję się coachingiem indywidualnym i grupowym, life coachingiem, coachingiem zmiany i kariery. Moja dotychczasowa praca zaopatrzyła mnie w szereg różnych doświadczeń, dzięki temu moje sesje oraz szkolenia opierają się nie tylko na wiedzy teoretycznej.

Krzysztof Łyżwiński - trener rozwoju osobistego - Radom - Coach - Coaching
Krzysztof Łyżwiński

Psycholog - pracuje w nurcie TSR, Certyfikowany Coach oraz Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego (kompetencji miękkich). Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Absolwent programów Szkoła Liderów – Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, NGO Promengo dedykowanego do kadry menadżerskiej trzeciego sektora oraz PSIK Social Business Accelerator zainicjowanego przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych. Uczestnik Programu International Visitor Leadership Program (IVLP) USA. Członek Rady Programowej Stowarzyszenia Alumni zrzeszającego absolwentów programów Departamentu Stanów Zjednoczonych.

Przez ostatnie kilkanaście lat szef i współzałożyciel Stowarzyszenia Budujemy Przystań prowadzącego placówki edukacyjne dla dzieci i młodzieży z mózgowym prażeniem.

Specjalizuje się w zarządzaniu organizacją pozarządową, przywództwie, fundraisingu oraz kompetencjach miękkich.

TAK PRACUJEMY...

GRY SZKOLENIOWE

pozwalają poznać zagadnienie poprzez odgrywanie przygotowanych ról. Uczestnicy wcielają się w określone role i rozwiązują określone zadanie.

PRACA W GRUPACH I PODGRUPACH

sprzyja zaangażowaniu całej grupy w proces uczenia się. Uczestnicy mają więcej okazji do wypowiedzenia się, przedstawienia pomysłów, dokonania wyborów.

MINI WYKŁAD LUB PREZENTACJA

trwa maksymalnie 20 minut w każdym module tematycznym, służy konkretnemu zaprezentowaniu danego materiału przez osobę prowadzącą.

DYSKUSJA

służy wspólnemu omówieniu problemu lub rozwiązaniu zadania. Uczestnicy wymieniają poglądy, dzielią się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Scroll to Top