DYPLOMATYCZNE OTWARCIE ROKU 2024

Aneta Kalbarczyk Krzysztof Łyżwiński Michał Rdzanek DYPLOMATYCZNE OTWARCIE ROKU 2024

Dyplomatyczne Otwarcie Roku to jedna z inicjatyw Krajowej Izby Gospodarczej, która odbyła się 15 lutego w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Już po raz dziewiąty potkali się przedstawiciele władz państwowych, samorządu terytorialnego, korpusu dyplomatycznego oraz przedsiębiorcy i instytucje.

Uroczystość jest okazją do przedstawienia planów na temat międzynarodowej współpracy gospodarczej realizowanej przez poszczególne instytucje, resorty oraz samorząd gospodarczy. Promuje jednocześnie działania stanowiące istotny element szeroko pojętej dyplomacji ekonomicznej.

W czasie spotkania odbyły się debaty, zawierano relacje i podejmowano współpracę na rzecz rozszerzenia działalności przedsiębiorstw i przejście od rynku krajowego na rynki międzynarodowe.

W dzisiejszych, niejednokrotnie trudnych dla biznesu sytuacjach na arenie Polskiej i międzynarodowej spotkanie to było bardzo ważną okazją do zacieśniania współpracy międzysektorowej oraz poszukiwania najlepszych rozwiązań dla trudności z jakimi zmaga się Europa i świat.

DYPLOMATYCZNE OTWARCIE ROKU 2024
DYPLOMATYCZNE OTWARCIE ROKU 2024
Scroll to Top