Program AWE po raz pierwszy w Warszawie

Awe Warszawa Aneta Kalbarczyk Krzysztof Łyżwiński

Akademia Przedsiębiorczych Kobiet od kilku już lat gości w Polsce i po raz pierwszy będzie realizowana w Warszawie. Tym razem Program skierowany jest do kobiet z Ukrainy mieszkających w Warszawie. Jest to wspólny projekt Krajowej Izby Gospodarczej i U.S. Embassy w Warszawie.

Jest nam ogromnie miło ponieważ jako trenerzy będziemy towarzyszyć wybranym uczestniczkom przez cały czas trwania Programu, pomagając im układać plany i pomysły, a następnie przenieść je w biznes plany.

Już jutro rozpoczynamy rozmowy rekrutacyjne z kandydatkami. Warto nadmienić, że tym razem do Programu zgłosiło się około sto kobiet z Warszawy i okolic.

#AWE – Academy for Women Enterpreneurs to inicjatywa Białego Domu realizowana przez Departament Stanu USA, Biuro ds. Edukacji i Kultury, w tym roku także przez Biuro Exchange Alumni Program realizowany jest od 2019 roku i odbywa się w około 100 krajach na całym świecie.

Program ma na celu wpierać kobiety, które rozpoczynają swoją działalność biznesową w obszarze rozwoju firmy, bądź wprowadzenia na rynek nowego produktu lub usługi.

W czasie trwania Akademii realizują program szkoleniowy „Dream Builder”, opracowany w ramach partnerstwa pomiędzy Uniwersytetem Stanowym w Arizonie – Thunderbird School of Global Management i międzynarodową firmą wydobywczą Freeport-McMoRan.

Program wzbogacony jest także o serię spotkań z trenerami i mentorami związanymi z praktykami biznesu, wystąpień publicznych, etykiety w biznesie, social mediów oraz innymi tematami związanymi z prowadzeniem swojej działalności.

Dla najlepszych pomysłów do wygrania są granty finansowe, które ułatwią realizację marzenia.

Scroll to Top