Wielki Finał II Edycji Akademii Przedsiębiorczych Kobiet

Przez kilka ostatnich miesięcy mieliśmy ogromną przyjemność prowadzić szklenia (warsztaty z tworzenia biznesplanów) z grupą wspaniałych i utalentowanych kobiet z Radomia #aweinPoland.

Krzysztof Łyżwiński Aneta Kalbarczyk Akademia Przedsiębiorczych Kobiet AWE Radom

Wspólnie z uczestniczkami i wszystkimi zaangażowanymi osobami w ten szkoleniowy projekt, przeszliśmy długą drogę zwieńczoną niesamowitymi efektami 🙂

Spośród 48 pań, które przystąpiły do programu, 34 zakwalifikowało się do ścisłego finału, a w konkursowych sesjach pitchingowych komisja wyłoniła 16 laureatek, które otrzymały nagrody finansowe na uruchomienie lub rozwój działalności.

Eneba Szkolenia Coaching

Akademia Przedsiębiorczych Kobiet #AweinPoland właśnie miała swój finał w Radomiu. Podczas uroczystości finałowej Akademii był z nami Ambasador USA w Polsce Mark Brzeziński, który pogratulował wszystkim uczestniczkom programu życząc sukcesów w realizowaniu ich pasji i planów biznesowych.

Każda z dziewczyn ma wyjątkowe pomysły na zrealizowanie swojego marzenia o byciu niezależną bizneswomen. Dziewczyny my wierzymy, że każdej z Was uda się zrealizować Wasze plany ponieważ do Akademii zgłaszają się kobiety odważne, kobiety, które chcą mieć wpływ na swoje życie. Dziękujemy za ten piękny czas.

Krzysztof Łyżwiński Aneta Kalbarczyk Coaching Psycholog Radom

To wszystko nie miało by miejsca bez Was wszystkich. Pięknie dziękujemy za wspólną drogę przy realizacji projektu 🙂

Dziewczyny Petardy Karolina Adamczyk i Urszula Malmon American Corener Radom,

dr Katarzyna Kalinowska (mentor programu), Jeanne Gallo Briganti, Dominika Swietonska, Ambasada USA w Warszawie, dr Irena Kamińska-Radomska, Mikołaj Ulikowski, Michał Rdzanek, Anna Lewandowska, Dorota Cebartowska, Łukasz Banach, BeU – Centrum Coachingu i Rozwoju Integralnego Centrum Organizacji Pozarządowych, Łaźnia – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, Klaudia Kowalik, dr Anna Pająk, Paweł Nowak, Dominik Musiałek Fotografia.

Wszyscy Jesteście Cudowni 🙂

Krzysztof Łyżwiński Aneta Kalbarczyk Coaching Psycholog Radom
Mega wdzięczność 🙂

Foto – Dominik Musiałek

#AWEinPoland #AWEnergized #awesisters #AmericanCornerRadom

Coaching Radom
Scroll to Top