Program Interwencyjno – Prewencyjny „Współczesna młodzież – wyzwania”.

Krzysztof Łyżwiński Aneta Kalbarczyk Katarzyna Kalinowska Łukasz Banach Radom Psycholog

Według raportu fundacji UNAWEZA ponad 80% dzieci i młodzieży będąc w kłopotliwej sytuacji nie znajduje rozwiązania. Stres ich przerasta, mówią: „Chciałabym/ chciałbym zniknąć.”
W trudnej sytuacji znajdują się także nauczyciele, którzy często będąc bezradnymi nie wiedzą jak pomóc swojemu uczniowi.

O tej niełatwej sytuacji uczniów i nauczycieli rozmawialiśmy z Panią Wiceprezydent Miasta Radom Katarzyną Kalinowską, przedstawiając Program Interwencyjno – Prewencyjny Współczesna młodzież – wyzwania. Rozpoznanie i metody postępowania w przypadku stanów depresyjnych, lękowych, samookaleczeń i uzależnień.”

Program dedykowany jest dla dyrektorów szkół oraz nauczycieli borykających się z powyższymi trudnościami w swoich placówkach. Projekt został opracowany przez psychologów z Centrum Coachingu i Rozwoju Integralnego BeU i jest już wdrażany w  łódzkich szkołach.

Aktualnie pracujemy nad tym aby program był realizowany w naszym mieście (i nie tylko) we współpracy z Centrum Coachingu i Rozwoju Integralnego BeU i  Eneba Szkolenia Coaching.

Jeżeli ktoś z Państwa zainteresowany jest naszą koncepcją wsparcia nauczycieli, a tym samym pomocy uczniom zapraszamy do kontaktu:
Łukasz Banach:
Tel: 882 859 990
e – mail: lukasz@beu.edu.pl

Krzysztof Łyżwiński:
Tel: 691 956 699
e- mail: klyzwinski@enebaszkolenia.pl
Aneta Kalbarczyk:
Tel: 798 319 668
e – mail: akalbarczyk@enebaszkolenia.pl

Scroll to Top